
56 Appartementen – Poortgebouw – Maastricht
Voor het project Poortgebouw in Maastricht heeft Van Wijnen gekozen voor K-Vision kunststof kozijnen van De Jong Rutten.
Het nieuwe Poortgebouw maakt samen met de Mammoetflat deel uit van de grootschalige vernieuwing van de wijk Pottenberg. Het bestaande Poortgebouw maakt plaats voor 56 moderne appartementen, gerealiseerd in opdracht van woningbouwvereniging Woonpunt.
Het Poortgebouw is ontworpen door Martens Willems Architecten, met respect voor de oorspronkelijke architectuur van de wijk en met behoud van cultuurhistorische elementen. Kenmerkend voor het Poortgebouw is dat er een weg onder het gebouw doorloopt.
De appartementen zijn volledig gasloos en worden uitgevoerd met een energiezuinig A++ label. Dankzij hoogwaardige isolatie, warmtepompen en ventilatiesystemen met warmteterugwinning ontstaat een duurzaam en comfortabel binnenklimaat. Daarnaast is het project voorzien van geluidwerend glas, wat zorgt voor extra wooncomfort door geluid van buitenaf te verminderen.
Voor dit project is gekozen voor K-Vision Trend profielen. De Jong Rutten verzorgt de levering en montage van de kunststof kozijnen, die volledig in 3D en BIM zijn gemodelleerd. De montage voor de tweede fase, het Poortgebouw, staat gepland voor 2026.
OPDRACHTGEVER: VAN WIJNEN
TOEGEPASTE PROFIELSOORT: K-VISION TREND
KLEUR:
BUITEN: PROCOVERTEC (+/- RAL 6013 / 1000 / 3009)
BINNEN: PVC KLEUR (+/- RAL 9016)
UITVOERING: 2026
